Marianna Schreiber wybrała się na basen z Michałem Marszałem z Tygodnika “NIE!”. Cel był bardzo szczytny

fot. Instagram / Michał Marszał

Marianna Schreiber, żona polityka PiS poszła na basen z Michałem Marszałem, dziennikarzem Tygodnika “NIE!”. Jakiś czas temu wystawiła na aukcję wspólną kąpiel, którego celem było wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytację wygrał wtedy Michał Marszał.

REKLAMA

Założycielka partii “Mam dość” i żona ministra PiS, postanowiła w tym roku wesprzeć  WOŚP wystawiając na licytację 2-godzinną wizytę na basenie w jej towarzystwie na jednym z podwarszawskich basenów. – Cześć! Mam na imię Marianna Schreiber. Jestem założycielką partii MAM DOŚĆ 2023, która będzie brała udział w wyborach 2023 r. Spędź ze mną dwie godziny na basenie Suntago. Przy okazji porozmawiamy o polityce. Marianna – taki opis zachęcił kilkanaście osób do licytacji. Finalnie licytację wygrał Michał Marszał – twórca social mediów poświęconych Tygodnikowi “NIE”. Szczęśliwy zwycięzca wsparł konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 7150 złotych.  

Spotkanie na basenie miało miejsce 13 lutego o godzinie 12 w “Suntago”. – Czekam, Pani Marianno! – napisał na Twitterze Michał Marszał, załączając zabawne zdjęcie z basenu. Po godzinie Marianna Schreiber oraz Michał Marszał opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie na basenie. Zapozowali w szlafrokach kąpielowych i klapakach – Kubotach. Oboje spędzili w parku wodnym kilka godzin. Korzystali ze strefy VIP, gdzie czekały na nich wygodne leżaki oraz szampan.

Pod postem pojawiły się szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. “Macie baseny i zjeżdżalnie na wyłączność czy stoicie razem w kolejkach?” – zapytał siatkarz Andrzej Wrona, mąż Zofii Zborowskiej. “Co za duet”; “Czemu to nie jest para prezydencja?”; “Jakaś taka nieuśmiechnięta Pani Marianna” – pisali internauci. Podczas live’a Marszał zapytał Mariannę o zbliżające się wybory. Jak sama zapewniła, na pewno nie zamierza głosować na PiS.

Źródło: Instagram / Michał Marszał; Instagram / Marianna Schreiber

REKLAMA