Żona ministra PiS wystawiła na aukcję WOŚP wspólną kąpiel. Licytację Marianny Schreiber, wygrał dziennikarz tygodnika “NIE”

fot. Instagram / Marianna Schreiber

Marianna Schreiber postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawiła na aukcję wspólną kąpiel. Licytację wygrał Michał Marszał, dziennikarz tygodnia “NIE”, który zapłacił 7150 zł za wspólne pływanie w towarzystwie żony ministra PiS.

REKLAMA

Marianna Schreiber ciągle zaskakuje. Zyskała swoją popularność jako modelka, próbując swoich sił w “Top Model”. To także żona wysoko postawionego posła PiS Łukasza Schreibera, która nie podziela poglądów męża i postanowiła założyć własną partię polityczną Mam Dość 2023. Poparł ją nawet Lech Wałęsa, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu. Marianna Schreiber postanowiła także dodać swoją cegiełkę i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aby zebrać pieniądze na walkę z sepsą.

Żona polityka PiS wystawiła na aukcję wspólny wypad do parku rozrywki i zabawy w basenie. Szczęśliwy zwycięzca wsparł konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 7150 złotych. Zadowolona modelka poinformowała o sukcesie aukcji na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazało zwycięzcą licytacji został Michał Marszał, dziennikarz tygodnika “NIE”. „Basen ze mną wylicytował Pan Michał Marszał z tygodnika »NIE« … na kwotę 7150 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uprzedzę pytania: nie będzie to wydarzenie miało charakteru »małego big brother’a« Kilka godzin pływania i rozmowy w Suntago” – napisała na Twitterze Marianna Schreiber i dodała: „Panie Michale: bez live i zdjęć bez mojej zgody. Proszę szykować rękawki do pływania. Zadzwonię niebawem i ustalimy termin. Pozdrawiam”.

Informację tę potwierdził sam zwycięzca, Michał Marszał. „Potwierdzam, kupiłem pójście na basen z Magdaleną Schreiber w ramach WOŚP” – czytamy na twitterowym koncie tygodnika “NIE”. Dziennikarz jest twórcą sukcesu w social mediach tygodnika założonego przez Jerzego Urbana. Na początku kwietnia 2022 roku Marszał przerejestrował profil “NIE” na Instagramie na siebie i zyskał 276 tys. obserwujących.

Źródło: Twitter / Marianna Schreiber; Instagram / marysiaschreiber


REKLAMA