Zosia Zborowska nie wytrzymała. Poszło o komentarz internautki

fot. Instagram / Zofia Zborowska

Aktorka znana z serialu „Barwy szczęścia” wkrótce zostanie mamą. Ostatnio podzieliła się informacją o poważnej chorobie, którą u niej zdiagnozowano. Wczoraj narzekała na dolegliwości  związane ze swoim stanem. Niestety nie wszyscy byli dla niej wyrozumiali. Zborowska wpadła w szał, gdy przeczytała jeden z komentarzy. 

Zofia Zborowska wkrótce zostanie mamą. Znana aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z siatkarzem Andrzejem Wroną. Para niedawno ogłosiła radosną nowinę, pokazując zabawne zdjęcie z brzuszkiem.

Jak się okazuje aktorka przechodziła niedawno trudne chwile. Lekarze zdiagnozowali u niej poważną chorobę, która może zagrażać ciąży. Mimo tego przyszła mama stara się nie tracić pogodnego nastroju. Niestety w jej obecnym stanie nie jest to łatwe, bo aktorce dokuczają typowe dla ciężarnych dolegliwości. Zofia Zborowska poskarżyła się fanom, że jest jej trudno i głośno sapie. Niestety nie wszyscy potrafili okazać jej zrozumienie.

Pani Zofio, ma pani pod sercem nowe życie, które potrzebuje energii do rozwoju i chcąc nie chcąc, czerpie ją od pani. Narzekanie na to publicznie nie jest stosowne. Kiedyś dziecko to przeczyta i zobaczy, jak mama narzekała na to, że się w niej rozwija – napisała aktorce jedna z internautek. 

Ciężarna aktorka nie wytrzymała: – No hit, hit. Ku*wa hit! […] Tak się uśmiałam. Dostałam od was bardzo dużo wiadomości, że super, że mówię szczerze o ciąży. Kochani, ja się dopiero rozkręcam. To nie jest tak, że jest tylko źle, bo już jest lepiej. Kiedyś, obiecuję wam, opowiem o tej ciąży, tak totalnie. Wracając do tej osoby, to mi się wydaje, że to jest ktoś starszy. Ta osoba została wrzucona od dziecka w ten patriarchalny sposób myślenia, że kobieta ma być grzeczna, nie może narzekać – stwierdziła. 

Źródło: Instagram / Zofia Zborowska