Zosia Zborowska nie najlepiej znosi ciążę. Aktorka zmaga się z regularnymi krwotokami z nosa

fot. Instagram / Zofia Zborowska

Zofia Zborowska, znana aktorka już niedługo zostanie mamą. Jest w ciąży z siatkarzem Andrzejem Wroną. Aktorka choruje na trombofilię, która jest niebezpieczna dla kobiet w ciąży. Dodatkowo zmaga się z regularnymi krwotokami z nosa.

Zofia Zborowska już niedługo zostanie z mamą. Jest w ciąży z siatkarzem Andrzejem Wroną, którego poślubiła w 2019 roku. Znana aktorka regularnie dzieli się ze swoimi fanami swoim samopoczuciem. Lekarze zdiagnozowali u niej poważną chorobę, która może powodować problemy z donoszeniem ciąży.

Zosia Zborowska choruje na trombofilię – schorzenie charakteryzujące się zwiększoną krzepliwością krwi i tworzeniem się skrzepów. Trombofilia jest szczególnie niebezpieczna dla kobiet w ciąży. Może prowadzić do poronień, zahamowania wzrostu płodu lub powikłań położniczych. Dlatego teraz aktorka musi na siebie szczególnie uważać. W związku z tym, musiała zrezygnować z pracy w serialu „Tajemnica zawodowa”. – Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo odwołali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków – wyznała Zofia Zborowska.

Mimo to córka Wiktora Zborowskiego stara się nie załamywać dolegliwościami związanymi ze swoim stanem, choć nie jest jej łatwo. Aktorka zmaga się z uporczywymi krwotokami z nosa. Prawie każdego dnia musi chodzić z tamponem z chusteczki.

Źródło: Instagram