Zofia Zborowska znowu zaskakuje. Zdradziła, że wróci do „Barw szczęścia”. Ma jeden warunek

fot. Instagram / Zofia Zborowska

Zosia Zborowska z serialu „Barwy szczęścia” odeszła w połowie 2020 r. Teraz zdradziła, że wróci do produkcji, ale ma jeden warunek. W odpowiedzi na pytania fanów opowiedziała o swojej nauce w Los Angeles.

Zosia Zborowska w serialu „Barwy szczęścia” grała postać Anety Dylskiej, energicznej dentystki. W połowie 2020 r. aktorka poinformowała, że podjęła decyzję o zakończeniu swojej przygody z serialem TVP. Jej postać nie została uśmiercona. W scenariuszu pojawił się wątek jej zagranicznego wyjazdu. Tym samym produkcja serialu zostawiła Zofii Zborowskiej otwarte drzwi, gdyby jednak zechciała wrócić do gry w serialu.

Aktorka w odpowiedzi na pytania fanów na Instagramie zdradziła, że pojawi się jeszcze na planie serialu „Barwy szczęścia”. Musi jednak zostać spełniony jeden warunek: – Wrócę, jeśli władza się zmieni – napisała Zofia Zborowska.

Internautów zainteresował również temat zagranicznych studiów aktorki. Żona Andrzeja Wrony opowiedziała, jak to się stało, że zaczęła naukę w Los Angeles. – Studiowałam w The Lee Strasberg Film and Theatre Instytute. Do każdej szkoły w USA dostajesz się albo płacąc, albo dzięki stypendium. Akurat tutaj chyba nie było opcji stypendium. Nie wiem, bo nigdy się nie interesowałam. Naukę tam zapewnili mi moi rodzice, za co jestem im do dziś bardzo wdzięczna. P.S. Musisz dobrze mówić po angielsku.

Jak dodała miło wspomina przygodę z zagranicznymi studiami: – Studia w Los Angeles wspominam wspaniale. Studiowałam w sumie dwa semestry. To był wspaniały czas. Trzy lata non stop studiowałam, bez przerwy na wakacje. Od lipca do połowy września siedziałam w L.A. Chciałam tam studiować, żeby podszkolić warsztat i angielski.

Źródło: Instagram / Zofia Zborowska