Znany siatkarz ogłosił radosną nowinę. Wkrótce zostanie tatą

fot. Instagram / Andrzej Wrona

Aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona wkrótce zostaną rodzicami. Para podzieliła się radosną nowiną na Instagramie i natychmiast posypały się gratulacje.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska-Wrona są parą od 2018 r. Zakochani poznali się zaledwie rok przed zawarciem związku małżeńskiego. Siatkarz poprosił ją o rękę w 2019 roku. Ślub miał miejsce na boisku do siatkówki plażowej w Villi Omnia – nowoczesnym obiekcie położonym 40 km od Warszawy. Aktor Wiktor Zborowski poprowadził córkę do ślubu przy dźwiękach kultowej piosenki „Krąg życia” z bajki „Król Lew”, z kolei pierwszy taniec państwo młodzi zatańczyli do hitu zespołu Toto „Africa”.

Teraz przed zakochanymi kolejny rozdział życia. Okazuje się, że lubiana aktorka Zosia Zborowska jest w ciąży i już za kilka miesięcy małżonkowie po raz pierwszy zostaną rodzicami. Szczęśliwą nowiną para pochwaliła się w niedzielny wieczór, publikując zabawne zdjęcie na Instagramie.

Pod wpisem posypały się gratulacje, m.in. od siatkarza Karola Kłosa, lekkoatlety Konrada Bukowieckiego, zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk czy aktorki Joanny Koroniewskiej.

Źródło: Instagram / Andrzej Wrona