Znany dziennikarz zażartował sobie z Andrzeja Dudy. W sieci wylała się na niego fala hejtu

fot. Instagram / Maciej Dowbor

Znany dziennikarz Maciej Dowbor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie zażartował sobie ze słynnej wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy. Nie wszystkich jednak rozbawił ten żart, a w sieci wylała się na niego fala hejtu.

Maciej Dowbor to znany polski dziennikarz i prowadzący w Polsacie program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie jest mężem aktorki Joanny Koroniewskiej oraz synem Katarzyny Dowbor, znanej widzom z programu „Nasz nowy dom”.

Kilka dni temu dziennikarz opublikował na swoim Instagramie humorystyczne nagranie, w którym zamawia ostrego kebaba. Nagranie nawiązywało do głośnego wywiadu prezydenta RP Andrzeja Dudy, w którym polityk tłumaczy, że „trzeba być twardym”. Filmik w szybkim tempie stał się hitem sieci, a na samego dziennikarza wylała się fala hejtu.

Nagranie Macieja Dowbora podzieliło internautów. Byli tacy, którzy byli zachwyceni żartem dziennikarza. „Boski jesteś”, „To jest piękne”, „Nie widziałam dziś nic lepszego”, „Powinieneś to częściej robić”, „Płaczę ze śmiechu” – pisali. Nie zabrakło także negatywnych komentarzy. Hejterzy zaczęli wrzucać swoje obraźliwe wpisy pod filmem, a także zaczęli je przesyłać w prywatnych wiadomościach do męża Joanny Koroniewskiej.

Po kilku dniach dziennikarz postanowił pokazać jedną z wiadomości, jaką otrzymał od internauty.

„I co zrobić z takim idiotą?! Takiego kwiatka dostałem dzisiaj! Z wielką przyjemnością i dumą chciałbym Ci mój drogi Mateuszu przedstawić mojego kochanego ojca Piotra Dowbora, profesora zwyczajnego matematyki na Uniwersytecie Mikołaj Kopernika w Toruniu. A teraz zgadnij geniuszu po kim mam nazwisko?! Pomijam już sposób w jaki oceniasz ludzi!!! A nawet gdyby to, co piszesz, było prawdą?! Gdybym był, jak to piszesz obraźliwie i z pogardą „BĘKARTEM” to co?! Niestety, ale nie zniżę się do Twojego poziomu!! Niech Cię pali sumienie PODŁY CZŁOWIEKU!!” – napisał dziennikarz.

Źródło: ONET