Znany aktor od lat unika płacenia alimentów. Mikołaj Krawczyk zalega 170 tys. zł na parę bliźniaków

Mikołaj Krawczyk, fot. Newseria

Znany aktor Mikołaj Krawczyk od lat nie płaci alimentów na swoje dzieci – parę bliźniaków ze związku z Anetą Zając. Celebryta powinien płacić ponad 3,5 tys. zł miesięcznie, a w sumie jego dług alimentacyjny wynosi już 170 tys. zł.

Para aktorów Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznała się na planie serialu „Pierwsza Miłość”. Owocem ich związku są bliźniacy – Rafał i Michał. Celebryci rozstali się wiele lat temu, a sąd zobowiązał aktora do płacenia alimentów w wysokości 3,5 tys. zł miesięcznie. Portal Pomponik.pl ujawnił, że Krawczyk nie płaci na dzieci od wielu lat.

Według ustaleń dziennikarzy, zaległości na dzień dzisiejszy wynoszą aż 139 tys. złotych, a naliczone odsetki 9700. Po doliczeniu opłaty egzekucyjnej w wysokości 22 tys. złotych aktor ma zalegać na kwotę 170 tys. złotych. Portal zapewnia, że jest w posiadaniu dokumentów w sprawie chłopców, z których wynika, iż Krawczyk miga się od płacenia.

Do medialnych doniesień odniosła się Aneta Zając. – Dotychczas przez 11 lat nie wypowiadałam się w tej sprawie ze względu na dobro dzieci. Skoro to wypłynęło, muszę potwierdzić, że informacje medialne Pomponika są prawdziwe – powiedziała aktorka w rozmowie z dziennikiem „Fakt”. Adwokatka Anety Zając zdradziła, że warszawska prokuratura prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Źródło: Pomponik.pl, Fakt.pl