Znana wokalistka wspomina wspólny występ z Krzysztofem Krawczykiem. Miała tylko sześć lat

fot. screen z YT / Piotr Jurkowski

W Poniedziałek Wielkanocny w wieku 74 lat zmarł Krzysztof Krawczyk. Ta informacja była szokiem dla fanów i całej branży artystycznej. Sylwia Grzeszczak postanowiła powspominać wspólny występ z legendarnym artystą, gdy miała 6 lat.

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny. O jego śmierci poinformował menadżer artysty. Dwa dni wcześniej artysta opuścił szpital, w którym przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem i wydawało się, że najgorsze jest już za nim. Teraz mnóstwo gwiazd żegna Krzysztofa Krawczyka na swoich mediach społecznościowych i wspomina chwile spędzone u boku artysty. Do tego grona dołączyła wokalistka Sylwia Grzeszczak, która miała okazję śpiewać na jednej scenie z legendarnym wokalistą.

Nie każdy wie, że Sylwia Grzeszczak wzięła udział w programie „Od przedszkola do Opola”. Miała wtedy zaledwie sześć lat i widać było, jak bardzo stresuje ją scena. Krzysztof Krawczyk przybył małej dziewczynce z pomocą i razem z nią zaśpiewał hit „Byle było tak”. – Pamiętam każdy moment z tego występu… Pomyliłam się już na początku i przez większość utworu razem z zespołem próbował pan przywrócić mnie na właściwe tory… Doświadczenie i profesjonalizm podziwiałam przez lata. Dziękuję za te chwile, za tak ważny moment w życiu dla całej mojej rodziny… Dziś ze łzami wracam do tego wspólnego wykonu… P.S. Przesyłam najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich – napisała Sylwia Grzeszczak.

Źródło: Instagram / Sylwia Grzeszczak