Znana twarz Telewizji Polskiej odchodzi po 12 latach! Znamy powód jej decyzji

fot. Instagram / Marzena Rogalska

Znana dziennikarka Telewizji Polskiej Marzena Rogalska odchodzi po 12 latach. W krótkim wpisie na Instagramie zdradziła powód swojej decyzji.

Marzena Rogalska od lat była znaną twarzą Telewizji Polskiej. Przez lata zdobyła rzeszę fanów. Była gospodynią teleturnieju „Dzieciaki górą”, kapitanką jednej z drużyn w show „Kocham Cię, Polsko!”. Prowadziła programy, takie jak: „Przygarnij mnie”, „To był rok!” czy „Gotowi do gotowania. Start!”, a także cykl „Domy przyszłości”.

Niestety dziennikarki widzowie już nie zobaczą. Podjęła ona bowiem decyzję o zakończeniu współpracy z TVP. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się informacja o odejściu z TVP.

Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” – czytamy.

W swoim wpisie odniosła się do wydarzeń z 10 lutego. Jak wiemy tego dnia odbył się ogólnopolski strajk mediów pod hasłem „Media bez wyboru”, wywołany pomysłem wprowadzenia dodatkowego podatku reklamowego dla mediów komercyjnych. 

Źródło: Instagram / Marzena Rogalska