Znana trenerka buduje osiedle mieszkaniowe. „To dopiero początek”

fot. Instagram / Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska, znana trenerka fitness ma ciągle głowę pełną pomysłów na biznes. Jest już właścicielką własnej marki ze zdrowym jedzeniem czy naturalnymi kosmetykami. Niedawno przyznała, że kupiła z mężem hotel w Grecji. Teraz zdradziła na Instagramie, że zainwestowała w budowę w nieruchomości w jej rodzinnym mieście.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek. Oprócz promowania zdrowego stylu życia posiada kilka biznesów. Prowadzi własną markę ze zdrowym jedzeniem czy naturalnymi kosmetykami. Niedawno zdradziła, że wraz z mężem kupiła hotel w Grecji. Na tym nie koniec, bo znana trenerka na swoim Instagramie pochwaliła się kolejną inwestycją – została deweloperem budowlanym. Jak przyznała w opisie posta, od lat inwestuje w nieruchomości, dlatego postanowiła zrobić to również w swoim rodzinnym mieście. Chodakowska pochodzi z Sanoka i to właśnie tam zdecydowała się na wybudowanie osiedla mieszkalnego, które nazwała od swojego nazwiska – „osiedle choda”. 

Wiele razy jestem pytana w co inwestuje. To żadna tajemnica. Zawsze inwestujemy z moim mężem w rozwój naszych firm oraz w nieruchomości w Grecji, w Warszawie i jasna sprawa, w moim rodzinnym mieście, w Sanoku. Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem. Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek – napisała trenerka.

Źródło: Instagram / Ewa Chodakowska