Zbigniew Stonoga i Cypis nagrali piosenkę, która nie spodoba się władzy. „Taki duży, taki mały, może j*** PiS”

Zbigniew Stonoga (z lewej), Cypis; fot. screen z YouTube / Cypisolo

Przedsiębiorca Zbigniew Stonoga i piosenkarz Cypis nagrali wspólnie parodię utworu Arki Noego „Taki duży, taki mały”. W przeróbce piosenki obaj przeciwnicy obecnej władzy mocno uderzyli w Prawo i Sprawiedliwość.

Zarówno Zbigniew Stonoga, jak i Cypis znani są najmocniej z krytyki obecnego rządu. Biznesmen ma za sobą wielomiesięczny areszt, a wcześniej był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. To zagorzały przeciwnik ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Z kolei Cypis nagrał kilka przeróbek znanych utworów – jak np. „Call on Me”, czy „W siną dal”, które w nowych wersjach uderzają w PiS.

Obaj postanowili połączyć siły i nagrali przeróbkę piosenki „Święty Uśmiechnięty (Taki duży, taki mały) Arki Noego. „Nastała pora na każdego pisiora. Widzę ich w pierdlu, a nie na Bora Bora” – śpiewa Stonoga. W refrenie obaj śpiewają: „Taki duży, taki mały może j*** PiS”. Inwektyw pod adresem obecnej władzy jest w piosence znacznie więcej.

Utwór „Arka Jarka” cieszy się dużą popularnością w serwisie YouTube. Na koncie Cypisa obejrzało go ponad 220 tys. użytkowników, a na profilu Zbigniewa Stonogi – ponad 350 tys. Nagranie stało się tzw. viralem i obiegło już media społecznościowe. „Coś czuję że to arcydzieło szybko stanie się hitem polskiego internetu” – skomentował jeden ze słuchaczy.

Źródło: YouTube / Zbigniew Stonoga