Właścicielka salonu kosmetycznego dyrektorem biura szefa MON Mariusza Błaszczaka. „Robią ludzie kariery”

Mariusz Błaszczak, fot. KPRM

Natalia Piskorz to znana w Legionowie właścicielka salonu kosmetycznego „Bella”. Od niedawna ma również drugie zajęcie – jest dyrektorem  biura poselskiego Mariusza Błaszczaka, szefa legionowskich struktur PiS i ministra obrony narodowej.

Jak czytamy na stronie Sejmu RP, od 8 lutego pracownikiem biura Mariusza Błaszczaka została 31-letnia Natalia Piskorz, która przed pracą u ministra zdobywała doświadczenie, prowadząc salon urody „Bella”. Według Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kobieta nadal prowadzi biznes kosmetyczny.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu na stronach legionowskiego PiS-u pani Natalia podpisywała się jako dyrektor biura poselskiego Mariusza Błaszczaka. Po pytaniach dziennikarzy Wirtualnej Polski o doświadczenie zawodowe, kompetencje i umiejętności, stopka z funkcją dyrektora… zniknęła. 

Na pytania o doświadczenie zawodowe resort obrony narodowej zapewnia, że pani Piskorz jest odpowiednio przygotowania do pracy w biurze poselskim. – Pani Natalia Piskorz nie jest dyrektorem biura poselskiego, natomiast jest jego pracownikiem. Jest osobą dobrze wykształconą – ukończyła dwa kierunki: administrację oraz zdrowie publiczne – informuje Wirtualną Polskę wydział prasowy MON.

Źródło: Wirtualna Polska