Właściciel Polonii Warszawa do kibiców: „Nie stać was, to nie chodźcie”

screen z YouTube / Polonia TV

Gregoire Nitot, francuski właściciel Polonii Warszawa, z przytupem wszedł do polskiej piłki. W materiale nagranym dla klubowej telewizji skomentował podwyżkę cen biletów. Jeżeli kibice narzekają, to mam to w dup**, naprawdę. Nie stać was, to nie chodźcie – powiedział Nitot.

REKLAMA

Polonia Warszawa występuje aktualnie w trzeciej lidze (czwarty poziom rozgrywkowy). Nowy właściciel klubu postanowił podnieść ceny biletu do poziomu… ekstraklasy. Za normalny bilet kibice zapłacą 40 złotych (30 złotych przy zakupie przez internet), natomiast karnet na cały sezon kosztuje 420 złotych. Podobne ceny proponuje np. Piast Gliwice, ale ten gra w Ekstraklasie i jest brązowym medalistą rozgrywek. Oburzenie kibiców Polonii więc nie dziwi.

Oliwy do ognia dolał właściciel klubu, który w niecenzuralnych słowach odniósł się do zarzutów kibiców. – Jeżeli kibice narzekają, to mam to w dup**, naprawdę. Nie stać was, to nie chodźcie – powiedział Nitot w materiale nagranym dla klubowej telewizji.

https://twitter.com/EmilKot/status/1291407500890329088

Bohaterska misja Nitota, który próbuje uratować klub tonący w długach, jest godna pochwały. Jednak konflikt z kibicami już na starcie współpracy, może skończyć wielkimi problemami.

REKLAMA