Wiadomo, kiedy HBO Max pojawi się w Polsce. Zobacz, co oferuje nowa platforma streamingowa

fot. Twitter/HBO Polska

HBO Max oficjalnie trafi do sześciu pierwszych krajów w Europie jeszcze w październiku 2021 roku. W Polsce pojawi się w przyszłym roku.

W październiku tego roku HBO Max pojawi się sześciu krajach w Europie: Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Andorze. W 2022 roku trafi do 14 kolejnych państw. Będą to takie kraje jak: Polska, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia.

W październiku 2021 roku, HBO Max podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia przedstawi europejskiej publiczności serwis, jego ofertę programową i cenową oraz inne szczegóły.

Uruchomienie HBO Max w Europie to dla nas historyczny moment – powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International. – Filmy i seriale wyprodukowane przez spółki należące do WarnerMedia, takie jak „Harry Potter”, „Gra o tron” czy „Teoria wielkiego podrywu” mają swoich fanów w całej Europie. Serwis HBO Max został stworzony po to, aby zapewnić możliwość wygodnego i intuicyjnego oglądania ulubionych produkcji, jak również pozostałych znakomitych tytułów dostępnych w jego ofercie programowej – dodał Larcher.

HBO Max będzie dostępne zarówno dla nowych użytkowników, jak i użytkowników dotychczasowych serwisów HBO – HBO España, HBO Nordic, HBO Portugal oraz HBO GO (dotyczy to zarówno użytkowników, którzy subskrybują serwis bezpośrednio poprzez stronę internetową, a także tych, którzy mają dostęp za pośrednictwem operatorów).

Źródło: wirtualnemedia.pl; Twitter/HBO Polska