TVP Info ma nową gwiazdę. To finalistka Miss Polonia i Miss Polski

fot. Instagram / Aleksandra Gronowska

Aleksandra Gronowska została nową prowadzącą w TVP Info. Prezenterka w przeszłości była finalistką konkursów Miss Polski i Miss Polonia.

REKLAMA

Serwisy informacyjne w TVP Info prowadzi od niedawna nowa prowadząca. Jest nią Aleksandra Gronowska, która w państwowej stacji pracuje od września 2020 roku. Wcześniej pracowała dla TVP3, ale jej relacje można było zobaczyć także w TVP World czy TVP Info. Pod koniec 2022 roku została również współprowadzącą program śniadaniowy “Budzi się ludzi” na antenie TVP3 Łódź.

Prezenterka ma 27 lat i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie). Jak donosi portal WirtualneMedia.pl, Aleksandra Gronowska studiowała kierunek Finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS.

Wcześniej pracowniczka państwowych mediów próbowała swoich sił w konkursach piękności. W 2019 roku była finalistką w konkursie Miss Polonia. Z kolei w 2022 roku znalazła się w czołowej piątce w finału Miss Polski. Co ciekawe, Gronowska nie jest jedyną prezenterką TVP Info, która ma za sobą udziały w takich konkursach. Podobną ścieżkę przeszły też Anna Grochowska oraz Karolina Pajączkowska.

Źródło: WirtualneMedia.pl

REKLAMA