Tomasz Komenda ogłosił wspaniałą wiadomość. Nikt nie spodziewał się takich wieści

Na zdjęciu Tomasz Komeda, jego narzeczona oraz Doda, instagram.com/ dodaqueen/

Tomasz Komenda przekazał wspaniałą wiadomość. Ci, którzy od samego początku mu kibicowali w walce o sprawiedliwość są zachwyceni. Tuż po premierze filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” obecny na sali Tomasz Komenda wstał, a następnie uklęknął przed swoją ukochaną Anną Walter i się jej oświadczył.

REKLAMA

Sprawa Tomasza Komendy od początku budzi wiele emocji. Mężczyzna przeżył koszmar. Lata, które powinien spędzić na pierwszych związkach, a być może na założeniu rodziny, on spędził w więzieniu. Teraz stara się poukładać swoje życie na nowo.

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda został skazany za rzekomy gwałt i zabójstwo na 25 lat więzienia. Dramat ten rozegrał się w 1997 roku. Po wieczorze spędzonym w jego towarzystwie 15-letnia wówczas kobieta została najpierw zgwałcona, a później brutalnie pozbawiona życia. Oskarżony o ten czyn został Tomasz, ale po 18 latach nastąpił przełom i uznany za niewinnego w końcu mógł opuścić więzienie. Jak się udało ustalić śledczym, za wszystkim stoją Ireneusz M. i Norbert B. 

Jego historia nadal budzi duże zainteresowanie. Stała się także gotowym scenariuszem do filmu “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który swoją premierę miał 10 września tego roku. Nie zabrakło na niej oczywiście samego Tomasza Komendy, jak i najbliższych mu osób. 

Tuż po samej premierze mężczyzna wstał i w obecności publiczności uklęknął przed swoją ukochaną Anną Walter i się jej oświadczył. Komenda poinformował także, że spodziewają się dziecka.

Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz – mówił na krótko przed projekcją filmu. Wzruszona Anna powiedziała “tak”. 

Źródło: wp.pl

REKLAMA