Szumowski odpowiada Edycie Górniak ws. szczepionek

fot. Flickr

Edyta Górniak to znana celebrytka i piosenkarka, a ostatnio przeciwniczka szczepionek.  Łukasz Szumowski odniósł się do jej zarzutów.

REKLAMA

  • Edyta Górniak sprzeciwia się szczepionkom
  • Minister zdrowia odpowiada na antyszczepionkowe obawy
  • Szczepionki będą obowiązkowe

Łukasz Szumowski był wczoraj gościem “Gość Dnia” w Polsat News. Szef ministerstwa zdrowia odniósł się do deklaracji Edyty Górniak, która nie zgadza się na przymusowe szczepienia przeciwko COVID-19. Dodatkowo piosenkarka twierdzi, że za wybuchem epidemii stoją globaliści, którzy teraz będą dyktować ludziom swoje warunki i być może przymuszać ludzi do obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi.

– To brzmi trochę tak, jak spisek 12 mędrców, którzy sterują gospodarką światową i kryzysami. Nie bardzo wiem, jak ci globaliści mieli tego maleńkiego wirusa skonstruować w jakimś tajnym laboratorium – powiedział Szumowski.

Myślę, że gospodarka straciła na wirusie tak dużo, że żaden kraj, który przeszedł przez pandemię naprawdę – jak Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy – żadne interesy tego nie usprawiedliwiają i oczywiście żadne interesy nie były na tym robione. Pamiętajmy, że to są teorie spiskowe, jak wiele – jak to, ze 5G powoduje wirusa, jak to, że w szczepionkach są mikrochipy – dodał.

Szumowski: Szczepionki powinny być obowiązkowe

Wywiad, którego udzielił Szumowski nie uspokoi Edyty Górniak. Minister zdrowia nie pozostawił złudzeń.

Jest ileś szczepionek obowiązkowych, one ratują życie ludzkie. Jeżeli ta szczepionka będzie bezpieczna, to moim zdaniem – prywatnym w tej chwili, bo nie mam danych – uważam, ze one powinny być obowiązkowe, jeżeli będzie skuteczna i bezpieczna – dodał.

Źródło: Polsat News

REKLAMA