Szczere wyznanie lewicowego aktywisty. Jaś Kapela opowiada, jak zaoszczędzić na jedzeniu i alkoholu

Jaś Kapela, screen z YouTube / Kanał Sportowy

Lewicowy aktywista Jaś Kapela, który zyskał popularność po udziale w programie „Hejt Park” w Kanale Sportowym, nie przestaje zadziwiać swoim podejściem do życia.

Na Twitterze krąży cytat, z którego dowiadujemy się, jak aktywista radzi sobie z brakiem oszczędności. „Na szczęście przeważnie wiem, gdzie odbywają się bankiety z darmowym jedzeniem i winem. Niestety nie zawsze są organizowane pod koniec miesiąca, więc staram się na nie chodzić, kiedy tylko mogę, żeby zaoszczędzić na jedzeniu i alkoholu. W końcu muszę jakoś dotrwać do następnej wypłaty i nie wydać przy tym wszystkich oszczędności” – wyjaśnia gwiazda lewicy.

Publicysta „Krytyki Politycznej” przyznaje, że nie zna się na finansach, więc musi liczyć na swoją kreatywność. „To w Warszawie koncentruje się życie polityczne, medialne i rozrywkowe kraju. Finansowe pewnie też, ale o tym nie wspominam, bo się na nim nie znam. Tak bardzo się nie znam, że często nie starcza mi do pierwszego„.

Do fragmentu tekstu odniosła się m.in. przedstawicielka młodzieżówki Lewicy Justyna Klimasara. „Brakuje tylko porady, do jakiej reklamówki schować. Nie mam nic do poezji tego Jasia, ale to jest słabe” – napisała celebrytka.

Źródło: Twitter