Stashka wydała nowy singiel. Fani będą zaskoczeni nowym stylem piosenkarki

fot. mat. prasowe

Katarzyna Hain, występująca jako Stashka, zaprezentowała dziś nowy singiel „Nie budź mnie”. To utwór z albumu „Historie”, który ukazał się w marcu.

Singiel będzie sporym zaskoczeniem dla fanów artystki, ponieważ kompozycja bliższa jest twórczości Ani Dąbrowskiej niż dotychczasowych piosenek Stashki, które zazwyczaj są bardzo pozytywne i optymistyczne. Utwór opowiada o trudnych relacjach, a singiel początkowo nosił nawet tytuł „Smutna piosenka”.

Album „Historie” to osobisty i niezwykle intymny zbiór utworów, w których Stashka opowiada historie oparte na własnych, często bardzo prywatnych doświadczeniach z życia. To wnikliwość w obserwacji świata i własnych emocji sprawia, że album jest tak bardzo autentyczny. Intencją artystki jest, aby w „Historiach” każdy odnalazł kawałek siebie i własnego świata.

Katarzyna Hain, zwana Stashką, to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest dyplomowanym magistrem muzykologii. Gra na fortepianie i gitarze. Uprawia zróżnicowany repertuar, jest otwarta na wszelkie gatunki i ma już swój rozpoznawalny „stashkowy” styl.

Źródło: mat. prasowe