Spektakularna wpadka dziennikarza Polsatu. Na antenie z jego ust padły mocne słowa

Michał Cholewiński, screen z TVP

Współprowadzący program „Nowy dzień” w Polsat News Michał Cholewiński zaklął siarczyście, nie mając pojęcia, że słyszą to widzowie. O wpadce dowiedział się, gdy rozbawiona Joanna Racewicz powiedziała: „jesteśmy już na antenie”.

W sobotę Michał Cholewiński, współprowadzący program „Nowy dzień” na antenie Polsat News, gdy nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest już na wizji, emocjonalnie zareagował na informację na temat szczepień, którą miał w notatkach. – Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Kur***, to w kategoriach planety – wypalił dziennikarz.

O tym, że „coś poszło nie tak”, Michałowi Cholewińskiemu dał do zrozumienia śmiech rozbawionej Joanny Racewicz i jej komentarz: „jesteśmy już na antenie”. Speszony dziennikarz przez chwilę nie podnosił głowy, a następnie współprowadząca przeszła do komentowania kolejnych wydarzeń ze świata.

https://twitter.com/pikus_pol/status/1444228205179723778

Michał Cholewiński to nowy pracownik Polsat News. Jeszcze niedawno pracował w redakcji TVP Info. Został jednak odsunięty od pracy na antenie państwowej stacji po swojej krytycznej wypowiedzi dotyczącej wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia krajowych przepisów aborcyjnych.

Źródło: Polsat News