Sławomir dostał ponownie pracę w TVP. Poprowadzi program reaktywowany po 10 latach

fot. Newseria

Telewizja Polska postanowiła po 10 latach przywrócić program „Tak to leciało!”. Nieoficjalnie wiadomo, że gospodarzem najnowszej edycji show ma być piosenkarz Sławomir.

TVP zdecydowała się na reaktywację programu muzycznego „Tak to leciało!”. To teleturniej, w którym zadaniem uczestników jest odgadywanie brakujących słów piosenek, których melodię słyszą. Ostatni odcinek nadano w maju 2012 roku, a wtedy gospodarzem show był piosenkarz Maciej Miecznikowski.

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtalnemedia.pl, dziesiąta odsłona projektu najprawdopodobniej ma być emitowana w jesiennej ramówce. Show zapewne ponownie trafi do oferty telewizyjnej Dwójki, ale ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. TVP nie potwierdziła tych doniesień, zaznaczając, że prezentacja jesiennej ramówki nastąpi „w odpowiednim czasie”.

Co ciekawe, do roli gospodarza programu przymierzany jest popularny piosenkarz Sławomir Zapała. Dla artysty to powrót do publicznej stacji po czterech latach przerwy. Sławomir wiosną i jesienią 2018 roku w TVP2 prowadził program „Big Music Quiz”. Popularność przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem”.

Źródło: WirtualneMedia.pl