Skandal podczas meczu II ligi. Prezes pokazywał kibicom środkowy palec

Zdjęcie ilustracyjne, fot. flickr / HaystackPhotography

Podczas meczu II ligi żużlowej pomiędzy Kolejarzem Rawicz a Kolejarzem Opole doszło do skandalu. Prezes miejscowego klubu wsiadł jako pasażer do polewaczki i pokazywał kibicom rywali środkowy palec.

Nietypowe zdarzenie ze stadionu w Rawiczu opisuje dziennik „Przegląd Sportowy”. Prezes klubu Sławomir Knop był tak szczęśliwy z wyniku swojego zespołu, że podczas jednej z przerw wsiadł jako pasażer do polewaczki, a przejażdżkę wykorzystał, by… poobrażać kibiców i działaczy Kolejarza Opole. Pokazywał rywalom środkowy palec, a jego zachowanie widział praktycznie cały stadion.

Zespół z Rawicza wygrał zdecydowanie 55-35, więc trudno zrozumieć powody skandalicznego zachowania prezesa klubu. Kibice obecni na stadionie zwrócili uwagę na to, że Knop był dziwnie pobudzony. Pojawiły się nawet sugestie, że działacz mógł być pod wpływem alkoholu.

Wiadomo już, że do żużlowej centrali trafiły pierwsze informacje na temat tego incydentu. GKSŻ zapewne wyciągnie surowe konsekwencje wobec kontrowersyjnego zachowania prezesa Kolejarza Rawicz, aby zatrzeć zrujnowany przekaz płynący z tego meczu.

Źródło: Przegląd Sportowy