Reprezentant Polski dostał wolne ze względu na żałobę. W tym czasie imprezował i zażywał narkotyki

fot. Instagram

Nicola Zalewski może mieć gigantyczny problem. W sieci pojawił się film, na którym widać, jak młody piłkarz świetnie bawi się na imprezie i zażywa narkotyki. Na nagraniu słychać, jak przyjaciel gracza AS Roma, raper Zep Dembo śpiewa piosenkę obrażającą trenera Jose Mourinho.

Przypomnijmy, że Nicola Zalewski niedawno stracił ojca po ciężkiej chorobie. Tą smutną wiadomość przekazał wtedy na Twitterze Zbigniew Boniek. Ojciec młodego piłkarza doczekał się jeszcze za swojego życia debiutu syna w reprezentacji Polski w wyjazdowym pojedynku z San Marino. Polacy zwyciężyli wtedy 7:1, a przy jednym z trafień młody piłkarz zanotował asystę

Nicola Zalewski był powołany także na mecze eliminacyjne do MŚ 2022 z San Marino i Albanią. Jednak nie pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Selekcjoner Paulo Sousa dał piłkarzowi wolne ze względu na żałobę. – Nicola Zalewski nie będzie w stanie być z nami. To dla niego trudny czas. Musi być z rodziną. Wspieramy go – powiedział przed zgrupowaniem Portugalczyk.

Tymczasem młody piłkarz postanowił całkiem inaczej spędzić czas. Do sieci wypłynęło nagranie, gdzie Nicola, raper Zep Dembo i jeszcze jedna osoba byli we wspaniałych nastrojach. Na filmie informują trenera Romy, że będą brać narkotyki. – Dzisiaj wciągamy, rozumiesz Mourinho? – krzyczeli.

Teraz 19-latek może mieć spory problem. Ten filmik nie zrobił piłkarzowi dobrej reklamy w Rzymie. Zdaniem mediolańskiego dziennika  „La Gazzetta dello Sport”, Nicola Zalewski zostanie ukarany przez AS Roma, która jest bardzo czuła w kwestii zachowania swoich graczy w sieci.

Źródło: wprost.pl; Instagram; „La Gazzetta dello Sport”