Reporterka TVN24 zmienia pracę. Jej narzeczony pracuje dla TVP Info. Czy para połączy siły?

fot. Instagram / Agata Zamęcka

Reporterka TVN24 Agata Zamęcka po ponad 6 latach rozstaje się ze stacją. Dziennikarka nie zdradziła, gdzie będzie kontynuowała karierę. Internauci przypominają, że prywatnie jest zaręczona z redaktorem konkurencyjnej stacji.

Po ponad 6 latach Agata Zamęcka podjęła decyzję o odejściu z TVN24. „Kończy się ważny etap mojego zawodowego rozwoju. Odchodzę z TVN Grupa Discovery. Przez pierwsze 6 lat zbierałam doświadczenie w stacji TVN24 BiS. Najpierw jako redaktorka, później reporterka rynkowa wreszcie jako prezenterka. Ostatni rok to zmiana barw na TVN24 i dołączenie do zespołu reporterów największej newsowej stacji w Polsce” – czytamy na jej profilu na Facebooku.

Agata Zamęcka dodała tajemniczo, że „czas otworzyć się na nowe wyzwania i rozwijać kolejne kompetencje, sprawdzić się w nieoczywistych rolach”. Portal WirtualneMedia.pl zapytał dziennikarkę o plany na przyszłość, ale Zamęcka zdradziła jedynie, że zostaje w branży medialnej.

Internauci przypomnieli, że reporterka prywatnie jest zaręczona z dziennikarzem TVP Tomaszem Piechalem, o czym oboje informowali w mediach społecznościowych rok temu. Komentujący spekulują, że być może Załęcka przejdzie do konkurencji, czyli TVP i będzie pracować w tej samej stacji, co jej partner.

Źródło: WirtualneMedia.pl