Primark otwiera drugi sklep w Polsce. Znana jest nowa data otwarcia

fot. Wikimedia Commons

Znana irlandzka sieć odzieżowa miała otworzyć w marcu drugi sklep w Polsce. Niestety wprowadzony lockdown pokrzyżował te plany. Teraz ogłoszono nową datę otwarcia sklepu w Poznaniu.

REKLAMA

Primark, znana sieć odzieżowa rozszerza działalność w Polsce. Pierwszy sklep otwarto na warszawskich Miłocinach. Czy niebawem zakupy będzie można zrobić w jednej poznańskich galerii?

Początkowo kolejny sklep irlandzkiej sieci odzieżowej miał zostać otworzony w centrum handlowym Posnania w Poznaniu 25 marca, ale obostrzenia pandemiczne pokrzyżowały te plany. Teraz Primark potwierdził nowy termin otwarcia. Zgodnie z zapowiedzią rządu, sklepy w galeriach zostaną ponownie otwarte 4 maja. Dwa dni później 6 maja odbędzie się premiera poznańskiego sklepu Primark – czytamy w serwisie Wiadomościhandlowe.pl.

Sklep w centrum handlowym Posnania w Poznaniu będzie dorównywał wielkością temu warszawskiemu. Odzież i akcesoria znajdą się na dwóch piętrach o łącznej powierzchni 3,5 tys. mkw i zatrudnienie znajdzie w nim ponad 230 osób.

Zapowiedziano także otwarcie trzeciego sklepu w Katowickim Silesia City Center. Podpisano już umowę, dzięki której lokal rozpocznie działalność w 2023 roku.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

REKLAMA