Prezenter Polsat News Jarosław Gugała zaśpiewał dla Ukraińców. Widzowie byli pod wrażeniem jego umiejętności wokalnych

Jarosław Gugała, screen z Facebook / Zespół Reprezentacyjny

Jarosław Gugała, prezenter Polsat News, popisał się talentem wokalnym. Wykonał pieśń pt. „List Sułtana Mehmeda IV do Siczy Zaporoskiej i odpowiedź Kozaków”. Widzom wykonanie przypadło do gustu.

Prezenter Polsat News pochwalił się talentem wokalnym. Jarosław Gugała jest członkiem Zespołu Reprezentacyjnego, w którym śpiewa i gra na fortepianie. W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z wykonaniem słynnego utworu „List Sułtana Mehmeda IV do Siczy Zaporoskiej i odpowiedź Kozaków”.

Gugała zadedykował pieśń wszystkim Ukraińcom, którzy muszą się zmagać z rosyjskim atakiem zbrojnym. Wykonanie ma dodać im otuchy w dalszej walce w obronie ojczyzny. – Utwór ten dedykuję ku pokrzepieniu serc Ukraińcom, a zwłaszcza dzisiejszym mieszkańcom Zaporoża – mówi pod koniec nagrania prezenter.

Widzowie byli pod wrażeniem jego talentu. „Genialne! Nie miałam pojęcia że pan Jarosław ma taki głos. Brawo!” – napisała jedna z internautek. „Zacne wykonanie. Nie wiedziałam że pan Jarosław Gugała jest aż tak utalentowany, wspaniała pieśń, ku pokrzepieniu serc!” – czytamy w innym komentarzu. „Ogromne podziękowania dla pana Jarosława, to jest wybitne pod każdym względem: formy, wykonania, treści i przekazu, wielkie brawa dla całego zespołu!” – dodał kolejny widz.

Źródło: YouTube / Zespół Reprezentacyjny