Pracownicy TVP awanturowali się na wigilii firmowej. Musiała interweniować policja

fot. flickr / Daniel Kruczynski

Podczas wigilii firmowej pracowników TVP3 Opole doszło do awantury. Uczestnicy wdali się w bójkę. Na miejsce została wezwana policja oraz kartka pogotowia.

REKLAMA

O sprawie informuje lokalny portal Opolska360.pl. Firmowa wigilia pracowników TVP3 Opole odbywała się w sobotę 17 grudnia, w hotelu DeSilva w Opolu. Tuż po północy rozpętała się awantura. Nie wiadomo, co doprowadziło do eskalacji konfliktu, ale impreza zakończyła się wezwaniem służb medycznych i policji. – Ludzie dali sobie po twarzach. Polała się krew. Takiego finału imprezy, z wzywaniem policji i pogotowia, chyba nikt się nie spodziewał – powiedział informator portalu.

Doniesienia potwierdziła lokalna policja. – Otrzymaliśmy wezwanie od obsługi hotelu, że w sali bankietowej doszło do awantury – powiedziała Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu. – Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Wezwał go jeden z uczestników zdarzenia. Mężczyzna, który miał być poszkodowany, odmówił jednak badania oraz hospitalizacji – dodała funkcjonariuszka.

Policjanci wylegitymowali uczestników zdarzenia, ale nikt inny nie potrzebował pomocy medycznej. Portal Opolska360.pl zwrócił się do Łukasza Żygadły, dyrektora TVP3 Opole, z pytaniami dotyczącymi firmowej wigilii. Jak dotąd nie przedstawiono żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: opolska360.pl

REKLAMA