Polski piłkarz wcielił się w rolę Jamesa Bonda. Spot polskiego klubu robi furorę w sieci

screen z YT / WisłaPłockTV

Jakub Rzeźniczak, piłkarz Wisły Płock wcielił się w rolę Jamesa Bonda. Spot opublikowany w mediach społecznościowych robi furorę w internecie.

Wisła Płock postanowiła wykorzystać podobieństwo Jakuba Rzeźniczaka do odtwórcy tej roli, Daniela Craiga i obsadzili swojego obrońcę w klubowym zwiastunie, który trafił do mediów społecznościowych. Klub wykorzystał moment, kiedy ich stadion jest w przebudowie.

Agent Jej Królewskiej Mości powraca! Najbardziej oczekiwana premiera roku już w kinach. Zanim wybierzecie się na film, koniecznie zobaczcie jego zwiastun – czytamy w poście.

W krótkim spocie oprócz Rzeźniczaka wzięli udział m.in. prezes Tomasz Marzec i trener bramkarzy Maciej Sikorski, który gra czarny charakter. Sikorski wcielił się w rolę wyburzającego stadion. Krzyczy on, że trzeba „zrównać tę ruderę z ziemią”. W niebezpieczeństwie jest uwięziony w gabinecie prezes Marzec. Sam Rzeźniczak został wyznaczony do uratowania prezesa i ocalenia trofeum za Puchar Polski z 2006 roku. Dlatego rwie muszkę, ściąga marynarkę, a potem w meczowej koszulce rusza do akcji.

Źródło: Twitter / Wisła Płock