Piotr Gąsowski odchodzi z “Twoja twarz brzmi znajomo”. To jego reakcja po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej

Piotr Gąsowski, fot. Newseria

Piotr Gąsowski poinformował na swoim Instagramie, że odchodzi z programu “Twoja twarz brzmi znajomo” w geście solidarności ze zwolnioną Katarzyną Skrzynecką. Prezenter opublikował wymowne oświadczenie. To już kolejna osoba, która w ostatnim czasie żegna się z popularnym show.

REKLAMA

Widzów programu “Twoja twarz brzmi znajomo” w najnowszym sezonie czekają spore zmiany. Jeszcze w grudniu stacja poinformowała, że z programem pożegnał się Michał Wiśniewski, a kilka dni temu Katarzyna Skrzynecka. Była ona związana z programem od samego początku jego istnienia. Wygrała pierwszą edycję, a od kolejnych zasiadała w fotelu jurorskim. Mówi się, że zwolnienia mogą mieć związek z pojawieniem się nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. Katarzynę Skrzynecką miał wyrzucić z konkretnego powodu, a Wiśniewski miał być ulubieńcem Niny Terentiew.

Okazuje się, że na tym nie koniec. W programie “Twoja twarz brzmi znajomo” nie zobaczymy już także prowadzącego Piotra Gąsowskiego. Aktor ogłosił, że odchodzi w geście solidarności ze zwolnioną Skrzynecką. “Cześć Kochani! Mówi się często: ‘czas na zmiany’… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość…” – tak Gąsowski zaczął swój emocjonalny wpis.

Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski mieli wcześniej odbyć szczerą rozmowę telefoniczną. Decyzję prezentera skomentowała osoba związana z produkcją programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. – Pewnie poczuł, że Miszczak zwolniłby i jego, więc postanowił, że zrobi to sam – wskazano. Polsat do tej pory nie odniósł się oficjalnie do wpisu aktora. Nie wiadomo też, kto zastąpi go u boku Macieja Dowbora.

Źródło: Radio ZET; wp.pl

REKLAMA