Pijany Adam Ferency pojawił się na spotkaniu z fanami. Aktor mówił m.in. o Jarosławie Kaczyńskim

Adam Ferency, screen z YouTube / Superstacja

Znany aktor Adam Ferency był gościem Ośrodka Kultury w Świdnicy (woj. dolnośląskie). Spotkanie z fanami nie trwało jednak długo, bo celebryta stawił się na miejsce, będąc wyraźnie pijanym. Spotkanie przerwano po zaledwie pół godziny, z powodu niedyspozycji aktora.

Jak podaje portal Swidnica24.pl, w trakcie wydarzenia okazało się, że Adam Ferency jest pod wpływem alkoholu. Aktor znany między innymi z serialu „Niania” miał nieskładnie odpowiadać na zadawane przez fanów pytania i nawoływać, by nie głosować na Jarosława Kaczyńskiego, co poskutkowało decyzją organizatorów o przerwaniu spotkania.

Aktor nieskładnie i momentami nielogicznie odpowiadał na zadawane mu pytania, przekomarzał się z publicznością na tematy polityczne, z trudem składał kolejne zdania, a także powtarzał się w swoich wypowiedziach. Podejrzewając, że jest on nietrzeźwy, zniesmaczeni uczestnicy wydarzenia zaczęli opuszczać salę świdnickiego teatru. Spotkanie zostało przerwane po niecałych 30 minutach” – czytamy na stronie portalu.

69-letni celebryta przyznał, że przyszedł na spotkanie po spożyciu alkoholu. – Organizatorka przerwała to spotkanie, uzasadniając to moją niedyspozycją. Fakt, byłem nietrzeźwy. Bardzo tego żałuję. To był przypadek. Ta sytuacja nie powinna się zdarzyć. Ale tak się czasami zdarza – tłumaczył aktor na łamach portalu Onet.pl.

Źródło: Swidnica24.pl, Onet.pl