“Perfekcyjna Pani Domu” pokazała zdjęcie z planu filmowego u Vegi. To jej nowe wyzwanie

fot. Instagram / Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgosia Rozenek-Majdan ostatnio próbuje swoich sił jako aktorka. “Perfekcyjna Pani Domu” wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi. Gwiazda w mediach społecznościowych pochwaliła się fotografią z planu zdjęciowego.

REKLAMA

Małgosia Rozenek-Majdan wykorzystuje swoje “pięć minut”. Gwiazda ma za sobą kompanie reklamowe, programy telewizyjne oraz książki. Ostatnio swój czas spędza na planie zdjęciowym Patryka Vegi. Jak już podkreślała będzie to jedna z głównych ról, ale nie zagra samej siebie. Nie tak dawno “Perfekcyjna Pani Domu” opublikowała na swoim Instagramie fotografię zza kulis nowego filmu Patryka Vegi.

“Działamy. Wspaniałe jest to, że życie stawia na mojej drodze wiele nowych wyzwań. Sprawdzanie się w kolejnych rolach ma w sobie ożywczą energię. Z wielką tremą będę czekać na efekt końcowy, bo kto wie… Oscar goes to..” – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Internauci w komentarzach podkreślali, że nie mogą się doczekać Małgosi w nowej odsłonie.

Fani w komentarzach zgodnie podkreślali, że nie mogą doczekać się Małgosi w nowej roli i odsłonie. “Czekamy na efekty”, “jest pani niesamowita”, “powodzenia, trzymam kciuki “.

Najnowszy film Patryka Vegi będzie nosić tytuł “Miłość w czasach zarazy”. Jak podkreśla reżyser, będzie to opowieść o samotności w czasach pandemii.

Źródło: Instagram / Małgorzata Rozenek-Majdan

REKLAMA