Pawłowi Kukizowi puściły nerwy w programie na żywo. “Zacznę do Ciebie cwelu mówić”

Paweł Kukiz, screen z YouTube / Kanał Sportowy

Paweł Kukiz pojawił się w programie “Hejt Park” w Kanale Sportowym. Widzowie dzwoniący do studia w ostrych słowach wytykali mu współpracę z PiS. W pewnym momencie posłowi puściły nerwy i zaatakował rozmówcę.

REKLAMA

Paweł Kukiz był gościem Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka w programie “Hejt Park” w Kanale Sportowym. Polityk nie uniknął fali krytyki ze strony widzów, jaka spadła na niego po rozpoczęciu politycznej współpracy z PiS i głosowaniem za ustawą “lex TVN”. Jeden komentarz widza szczególnie wzburzył założyciela ruchu Kukiz’15.

Do programu dodzwonił się Szymon z Warszawy. – To, że nikt nie dzwoni i nie nazywa Pawła Kukiza wprost szmatą nie wynika z tego, że wszyscy się boją. […] Po prostu nikt nie ma ochoty być takim samym dnem jak Paweł – powiedział na wstępie. – Paweł Kukiz może krzyczeć, że się nie sprzedał, tą swoją taką manierą pijanego wujka na weselu, ale i tak wszyscy wiemy, że się sprzedałeś – kontynuował widz.

To wyprowadziło posła z równowagi. – Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do Ciebie np. cwelu mówić. O co ci chodzi, człowieku? Co ty sobie wyobrażasz? Kim ty człowieku jesteś, żebyś tak do 60-letniego człowieka mówił? – odpowiedział zdenerwowany Kukiz. – Ja się Twojej maniery nie przestraszę. Możesz tam krzyczeć, możesz pozować na antysystemowca. Pamiętaj Paweł, jesteś skończony – stwierdził na zakończenie Szymon.

Źródło: YouTube / Kanał Sportowy

REKLAMA