Pasażerka Bolta padła ofiarą napastowania seksualnego. Sprawcą kierowca z Uzbekistanu

Zdjęcie ilustracyjne, fot. mat. prasowe / Bolt

W Warszawie doszło do kolejnej napaści seksualnej w taksówce „na aplikację”. 27-letnia Angelika obudziła się w samej bieliźnie, a obok niej siedział półnagi mężczyzna. Sprawcą był kierowca Bolta, który pochodzi z Uzbekistanu.

27-letnia Angelika wsiadła do taksówki Bolt o 5 nad ranem 12 czerwca. Zamówiła kurs do domu. „Wracałam z imprezy, wiadomo, że alkohol był pity. W samochodzie zasnęłam” – napisała na Facebooku. „Ocknęłam na ułamek sekundy. Kompletnie bez siły, w nienaturalnej pozycji do jeżdżenia autem, od pasa w dół bez ubrania” – dodała.

Kobieta zapamiętała, że kierowca był obcokrajowcem, widziała też, że siedział nad nią nagi od pasa w dół. „Ja tylko zdążyłam poczuć jego przyrodzenie” – czytamy we wpisie. Jak dodała, widziała też swój balkon z okna samochodu, ale niczego więcej nie pamięta. Policja zatrzymała już podejrzanego, który okazał się obywatelem Uzbekistanu. Został on tymczasowo aresztowany.

Kilka tygodni temu opisywaliśmy proceder gwałtów w warszawskich taksówkach. W Warszawie toczy się obecnie 20 śledztw dotyczących przestępstw seksualnych popełnionych na młodych kobietach w stolicy. Sprawcami są imigranci ekonomiczni z Azji i Afryki, którzy pracują jako kierowcy sieci Uber i Bolt.

Źródło: Onet.pl