Odnaleziono ciało 80-latka z Gorzowa Wielkopolskiego. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek

fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Tragiczny finał poszukiwań. Po kilku dniach odnaleziono ciało 80-letniego seniora z Gorzowa Wielkopolskiego. W dniu zaginięcia wyszedł ze szpitala. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna spadł ze skarpy, a jego ciało odnalazła przez przypadek osoba.

O zaginięciu 80-letniego Władysława Papisa pisaliśmy nie tak dawno. W środę mężczyzna trafił do szpitala przy ul. Dekerta. Tego samego dnia został wypisany i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Udał się w stronę ulicy Czartoryskiego. Od tego momentu ślad po nim zaginął. Mężczyzna chorował na Alzheimera.

W poszukiwania zaangażowali się mieszkańcy Gorzowa. Sprawdzano m.in. tereny popoligonowe, osiedle Europejskie, os. Górczyn, a w niedzielę poszukiwania były prowadzone w Chwalęcicach.

Ostatecznie w niedzielę wieczorem odnaleziono ciało 80-latka pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej. Jak wynika ze wstępnych informacji, mężczyzna spadł ze skarpy, a jego ciało odnalazła przez przypadek osoba, która poszła szukać psa. – Na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności śmierci mężczyzny. Zarządzono sekcję zwłok – powiedział Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Źródło: wp.pl