Obrzydliwe zachowanie fotoreporterów mainstreamowych mediów. Rzucają słodycze dzieciom imigrantów, aby mieć lepsze zdjęcia

screen z Twitter / Patryk „Skju” Sykut

Media głównego nurtu prezentują od kilku dni swoim czytelnikom zdjęcia dzieci imigrantów, które przebywają na terenie ośrodka w Michałowie (woj. podlaskie). Fotografie, które wykorzystują posłowie „totalnej opozycji”, aby ukazywać rzekome złe traktowanie uchodźców, to pokaz niebywałej hipokryzji.

W ubiegłym tygodniu media obiegły zdjęcia z ośrodka dla uchodźców w Michałowie, gdzie trafili uchodźcy, którym udało się nielegalnie przekroczyć polską granicę. Posłowie KO i Lewicy prezentowali w Sejmie ich fotografie, aby pokazać, jak rzekomo polska Straż Graniczna traktuje małoletnich.

Warto jednak zaprezentować, jak powstały wspomniane zdjęcia. Otóż fotoreporterzy i „wolontariusze” rzucali za ogrodzenie słodycze, aby zachęcić małych imigrantów do podchodzenia bliżej obiektywów aparatów. Trzeba przyznać, że trudno o bardziej obrzydliwe metody pracy reporterskiej.

W ten sposób mainstreamowe media próbują manipulować opinią publiczną, aby w świat poszedł przekaz, że polskie władze wyrządzają krzywdę imigrantom, którzy – co warto podkreślić – nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską.

Źródło: Twitter / Patryk „Skju” Sykut