Nowa zabawa internatów z „Wiadomościami” TVP w tle. „Pijesz, gdy usłyszysz słowo ‚Tusk'”

screen z TVP

Główne wydanie „Wiadomości” w TVP słynie z ciągłego mówienia o liderze PO Donaldzie Tusku. Warszawski radny Paweł Czekalski napisał na Twitterze, że na kanwie tego co prezentuje rządowa stacja powstała nowa gra towarzyska.

Niemal w każdym wydaniu „Wiadomości” w TVP można usłyszeć o byłym premierze Donaldzie Tusku. W materiałach obarcza się go winą praktycznie za wszystko co złe w naszym kraju. Internauci wielokrotnie kpili z rządowej stacji, że ma wręcz obsesję na punkcie lidera Platformy Obywatelskiej.

Paweł Czekalski, warszawski radny z Koalicji Obywatelskiej, zażartował na Twitterze, że „jest nowa gra towarzyska”. „Zapraszasz gości na 19:30. Włączasz Wiadomości i… pijesz 50 gramów za każdym razem, gdy usłyszysz słowo ‚Tusk’. Wygrywa ten, kto obejrzy pogodę” – tłumaczył. Post stał się hitem internetu.

„Na zdrowie!” – skomentował Donald Tusk. „Cholera, nie dałem rady. Zabrakło gorzały!” – zażartował Leszek Miller. „W zasadzie dzisiaj już czwartunio to w związku z zapowiedzianym przez Zandberga i Tuska skracaniem tygodnia pracy możemy zaraz zacząć” – skomentował Robert Gwiazdowski.

Źródło: Twitter / Paweł Czekalski