Nietypowa nagroda w konkursie dla kibiców żużla. “Przyjdź na zawody i wygraj tonę węgla”

flaming charcoal closeup photography
fot. Pexels

Dziś w Rybniku (woj. śląskie) odbędzie się turniej “90 Lat Rybnickiego Żużla”. Na kibiców czeka wartościowa nagroda – tona węgla typu ekogroszek.

REKLAMA

Z okazji 90-lecia żużla w Rybniku miejscowy klub ROW postanowił zorganizować zawody. Na kibiców oprócz występów zawodników czeka moc atrakcji. Gwoździem programu będzie loteria biletowa, w ramach której rozlosowane zostaną nagrody. Najciekawiej przedstawia się… paleta ekogroszku.

Wśród kibiców rozlosowane będą dwie palety o pojemności 1 tony. “Dwa szczęśliwe bilety będzie można wymienić na dość nietypową nagrodę, jednak jakże cenną w dzisiejszych czasach” – zachęcają organizatorzy imprezy. Wśród pozostałych nagród znajdą się między innymi zegarki, sprzęt AGD i narzędzia.

Taka nagroda główna z pewnością zachęci kibiców do odwiedzenia stadionu w Rybniku. Węgiel w ostatnim czasie jest w Polsce towarem deficytowym, a ceny ekogroszku wahają się między 3500 a 4000 tysiące złotych za tonę. Bilet na to wydarzenie kosztuje zaledwie 5 zł. “Ciekawe czy istnieje drugi taki kraj, w którym materiał opałowy jest towarem tak niedostępnym i cennym, że może stanowić nagrodę w jakimś konkursie” – skomentował jeden z kibiców.

Źródło: TVP Sport

REKLAMA