Nieszczęśliwy wypadek. Seicento zderzył się z Ferrari

fot. facebook.com/tarnowska.policja

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj w Tarnowie, gdzie młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. W skutek czego dziewczyna skasowała bardzo drogie Ferrari. Z kolei sportowy wóz po zderzeniu z Fiatem uderzył w jadącego Seata. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Do kraksy trzech aut doszło wczoraj koło godziny 13 na skrzyżowaniu ulic Jaracza z Ćwiklińskiej w Tarnowie. 19-letnia kobieta ignorując znak ustąp pierwszeństwa przejazdu wjechała fiatem na skrzyżowanie, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z jej lewej strony ferrari. Nowy model tego auta jest wart ponad milion złotych.

Samochód kobiety zatrzymał się na pustym chodniku. Z kolei Ferrari prowadzony przez 55-letniego mężczyznę nie miał szczęścia. W wyniku uderzenia zjechał na przeciwległy pas i ponownie zderzył się z samochodem. Tym razem padło na seata.

Kraksa trzech samochodów, w tym rozbite ferrari to efekt wczorajszej kolizji, do której doszło po godzinie 13.00 na…

Opublikowany przez Tarnowska Policja Piątek, 4 września 2020

19-latka kierująca fiatem twierdziła, że nie zauważyła znaku ostrzegawczego. Potraktowała zbieg ulic Jaracza z Ćwiklińskiej jak skrzyżowanie równorzędne. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Źródło: Polsat News