Niespodziewany gość przy wigilijnym stole. Raper Quebonafide zaskoczył uczniów podstawówki ze Słupna

fot. Facebook / Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Uczniowie klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie gościli na wigilii klasowej rapera Quebonafide. „Wszyscy od razu go rozpoznali, lecz nie dowierzali własnym oczom. Mieliśmy przyjemność porozmawiać i poznać naszego idola” – napisali uczniowie w relacji na Facebooku.

Uczniowie jednej z klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie (woj. mazowieckie) przygotowali tradycyjną wigilię klasową. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie osoba, która zasiadła przy stole na miejscu dla niespodziewanego gościa. Uczniów odwiedził popularny raper Quebonafide.

Uczniowie od razu rozpoznali swojego gościa, choć nie mogli uwierzyć, że zjawił się na szkolnym wydarzeniu. „Wszyscy od razu go rozpoznali, lecz nie dowierzali własnym oczom. Mieliśmy przyjemność porozmawiać i poznać naszego idola. On sam okazał się niezwykle wrażliwą i mądrą osobą, która przekazała nam wiele cennych myśli” – relacjonowali uczniowie w poście na Facebooku.

Raper zgodnie ze świąteczną tradycją rozdał dzieciom prezenty. „Każdemu podarował płytę z autografem i autografy z dedykacją. Każdy ma na pamiątkę wspólne zdjęcie. Otrzymaliśmy moc pozytywnej energii” – czytamy. Popularny Quebe chętnie pozował do zdjęć zarówno z nauczycielkami, jak i uczniami.

Źródło: Facebook