Nieformalny PR-owiec w rządzie Morawieckiego poprowadzi “Dzień Dobry TVN”. Wspólnie z Małgorzatą Rozenek

Krzysztof Skórzyński, fot. Facebook / „Krzysztof Skórzyński, TVN”

Jak ustalił branżowy portal WirtualneMedia.pl, Krzysztof Skórzyński będzie nowym prowadzącym program “Dzień Dobry TVN”. Bohater afery mailowej stworzy duet z Małgorzatą Rozenek, znaną z programu “Perfekcyjna Pani Domu”.

REKLAMA

W ciągu dwóch najbliższych tygodni Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zadebiutują w programie „Dzień dobry TVN”. Dla duetu będzie to nowe doświadczenie zawodowe. Portal WirtualneMedia.pl przekazał, że nowa para prowadzących odbyła już pierwsze wspólne próby przed kamerą.

Krzysztof Skórzyński ostatnio pełnił rolę reportera podczas zawodów w skokach narciarskich, po tym jak rok temu jego nazwisko pojawiło się w mailach ze skrzynki Michała Dworczyka. Z wiadomości wynikało, że dziennikarz TVN24 od wielu lat doradzał rządowi w sprawie komunikatów nt. pandemii, a także tworzył odpowiedzi na pytania dziennikarzy OKO.press.

Z kolei Małgorzata Rozenek jest znana jako uczestniczka, jurorka lub prowadząca programy reality-show, takie jak „Perfekcyjna pani domu”, „Bitwa o dom”, „Projekt Runway”, „Azja Express”, „Iron Majdan”, „Piekielny hotel” i „Projekt Lady”. Osoby z jej otoczenia wskazują, że od dawna marzyła o prowadzaniu “DDTVN”.

Źródło: WirtualneMedia.pl

REKLAMA