Nie żyje Żora Korolyov. Popularny tancerz zmarł nagle w wieku 34 lat

fot. Newseria

Wielokrotny uczestnik „Tańca z gwiazdami” Żora Korolyov zmarł nagle w wieku 34 lat. Informacje przekazała narzeczona tancerza – Ewelina Bator. Znana jest już wstępna przyczyna śmierci mężczyzny.

Żora Korolyov był obywatelem Ukrainy, ale jego kariera taneczna nabrała tempa w Polsce. Popularność zyskał jako uczestnik tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Wystąpił w kilku edycjach, a jego partnerkami tanecznymi były Kasia Cerekwicka, Isis Gee, Agnieszka Cegielska, Karolina Gorczyca, Dominika Gwit i Martyna Kupczyk.

Informację o śmierci tancerza potwierdziła na Instagramie jego narzeczona – Ewelina Bator. „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię, Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy…” – napisała Bator.

Nieoficjalną przyczynę śmierci tancerza udało się ustalić dziennikowi „Super Express”. Według tabloidu do śmierci tancerza przyczyniło się zapalenie mięśnia sercowego. – Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł – ujawnia informatorka „Super Expressu”.

Źródło: Super Express