Nie żyje ojciec reprezentanta Polski. „Był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi”

fot. Twitter / Łączy nas piłka

Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec reprezentanta Polski i pomocnika AS Romy Nicoli Zalewskiego. Zmarł po ciężkiej chorobie. Informację o jego śmierci podał na Twitterze Zbigniew Boniek.

Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec Nicoli Zalewskiego reprezentanta Polski. Tragiczne wieści przekazał na Twitterze były prezes PZPN Zbigniew Boniek. – Był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi kilka dni temu, jak mi jest przykro Drogi Krzysztofie. RIP – napisał.

Krzysztof Zalewski od dłuższego czasu był ciężko chory. Miał najcięższą formę raka. Mimo to ze wszystkich sił wspierał swojego syna w drodze do reprezentacji Polski. Nicola został powołany przez Paulo Sousę na zgrupowanie przed spotkaniami z Albanią, San Marino oraz Anglią.

Dlatego też tuz przed śmiercią miał okazję obejrzeć na żywo debiut syna Nicoli Zalewskiego w reprezentacji Polski. Pojawił się na wrześniowym spotkaniu eliminacji mistrzostw świata w Katarze z San Marino. Polacy wygrali to spotkanie w Serravalle 7:1. Nicola pojawił się na boisku w 66. minucie i zaliczył asystę przy jednej z bramek Adama Buksy. Pan Krzysztof nie ukrywał dumy i szczęścia.

Niestety nie będzie mu dane obserwować dalszego rozwoju kariery syna.

Źródło: Twitter / Zbigniew Boniek