Nie będzie transferu Kamila Grosickiego do Ekstraklasy. „To nieprofesjonalne”

Kamil Grosicki, fot. Instagram

W ostatnich dniach media sportowe żyją tematem transferu reprezentanta Polski Kamila Grosickiego do Legii Warszawa lub innego klubu Ekstraklasy. Wątpliwości w tej sprawie rozwiał Maciej Wandzel, były współwłaściciel Legii, który w mocnych słowach odniósł się do plotek.

Kamil Grosicki nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu West Bromwich Albion w Premier League. Polski skrzydłowy wciąż liczy na transfer, a jego menagerowie pracują nad załatwieniem mu nowego klubu, w którym będzie miał szansę na grę i walkę o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy.

W te spekulacje zaangażowały się również polskie media, które co chwilę wypuszczają plotki o tym, że Grosicki może przejść do któregoś z klubów Ekstraklasy. Wątpliwości w tej sprawie rozwiewa komentarz Macieja Wandzela, byłego współwłaściciela Legii Warszawa.

To co się dzieje w każdym oknie wokół Kamila Grosickiego może jest atrakcyjne na piłkarskim pudelku ale nie jest w ogóle profesjonalne w wykonaniu ani Kamila ani jego menedżerów. Newsy z ostatnich dni też nie są poważne.” – napisał Wandzel.

Źródło: Twitter