Najman atakuje protestujących rolników. Rolnicy: „nie odklepiemy maty tak szybko jak pan”

screen z YouTube / Kanał Sportowy

Celebryta Marcin Najman postanowił zabrać głos w sprawie protestów rolników przeciw tzw. „Piątki dla zwierząt”. Jego zdaniem, „rolnicy przyjechali się pultać do Warszawy, bo nie mogą się pogodzić z tym, że nie będą mogli już maltretować zwierząt.”. Rolnicy odpowiedzieli stanowczo: „Nie odklepiemy maty tak szybko jak pan”.

Marcin Najman nagrał filmik, w którym potępia protesty rolnicze, a samych rolników posądza o maltretowanie zwierząt. „Rolnicy przyjechali się pultać do Warszawy, bo nie mogą się pogodzić z tym, że nie będą mogli już maltretować zwierząt. Prezesie Kaczyński proszę się nie uginać pod presją.” – napisał zawodnik MMA.

Jego wpis spotkał się z negatywną reakcją internautów. Profil „Świat Rolnika” skomentował to w humorystyczny sposób: „Panie Marcinie, spokojnie! Rolnicy tak szybko maty klepać nie będą„. W innym komentarzu czytamy: „Człowieku wyjdź do nich na ulicę i im to powiedz. Ciebie to by ten chudy koleś z AgroUnii (Michał Kołodziejczak – przyp. red.), jednym prostym obalił.

Źródło: Twitter