Młody działacz był w Młodej Prawicy, teraz jest w Młodej Lewicy. „Nie musiał nawet zmieniać poglądów”

Łukasz Michnik, fot. Twitter / Młoda Lewica

Podczas weekendowej konwencji Lewicy głos zabrał Łukasz Michnik, sekretarz zarządu Młodej Lewicy. Co ciekawe, przed trzema laty był liderem w województwie warmińsko-mazurskim Młodej Prawicy, czyli młodzieżówki Porozumienia Jarosława Gowina, należącego do tzw. „Zjednoczonej Prawicy”.

Podczas konwencji Lewicy uwagę skupił na sobie Łukasz Michnik, przedstawiciel Młodej Lewicy, który deliberował na temat tego, że młodym Polkom i Polakom należą się tanie mieszkania od Państwa. Zapomniał jednak dodać, że pieniądze Państwa to nic innego jak dochód z podatków od Polek i Polaków. – Brutalna prawda jest taka, że nasze pokolenie średnio do 35. roku życia mieszkać będzie z rodzicami. Nasze pokolenie zaharowuje się na kasie, słuchawce, taksówce – mówił Michnik.

Pikanterii dodaje jednak fakt, że Łukasz Michnik w 2017 roku był liderem Młodej Prawicy w województwie warmińsko-mazurskim, czyli młodzieżówki Porozumienia Jarosława Gowina. Oczywiście w internecie nic nie ginie i przeszłość młodego działacza szybko wyszła na jaw. To kolejny już przykład potwierdzający, że tzw. „Zjednoczona Prawica” to w rzeczywistości partia lewicowa.

Użytkownicy Twittera nie pozostawili na Michniku suchej nitki. „Kiedy przechodzisz z PiSu do Lewicy i nie musisz nawet poglądów zmieniać.” – napisał użytkownik Karol Rosenthal. „Niedawny przewodniczący Młodej Prawicy mazurskiej partii Jarosława Gowina chcący walczyć w niej z komunistycznymi symbolami, krzewić wolność gospodarczą i patriotyzm… produkował się wczoraj na konwencji Lewicy.” – napisał twitterowicz ’10 murzynków’.

Źródło: Twitter