Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka zwolnieni z Polsatu. Edward Miszczak robi porządki

Katarzyna Skrzynecka, fot. Newseria; Michał Wiśniewski, fot. Wikimedia

Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka nie pojawią się już przy realizacji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Wokalista zespołu “Ich Troje” przerwał milczenie. – Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu – podkreślił Michał Wiśniewski.

REKLAMA

Program “Twoja twarz brzmi znajomo” zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pojawia się na antenie. W grudniu poinformowano, że Michał Wiśniewski nie będzie już dużej jurorem programu, a w styczniu media obiegła informacja, że z show została zwolniona także Katarzyna Skrzynecka. Była związana z programem od samego początku jego istnienia. Wygrała pierwszą edycję, a od kolejnych zasiadała w fotelu jurorskim. Prezenterka zabrała głos w tej sprawie, publikując podziękowania w kierunku ekipy programu oraz byłej dyrektor programowej stacji Ninie Terentiew. 

Michał Wiśniewski, lider zespołu “Ich Troje” od grudnia nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. W końcu przerwał milczenie. Jak sam podkreślił podziękowano mu za współpracę i miała to być decyzja Edwarda Miszczaka. – Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat, i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział wokalista.

Jak dodał, zamierza oglądać kolejną edycję programu. Zwrócił się również do Edwarda Miszczaka, który funkcję nowego dyrektora programowego stacji obejmie już wkrótce: “Praca przy tym programie to była wielka przyjemność i nie ma co tu oszukiwać. Nie wiem, jak Kasia, ale ja z przyjemnością będę oglądał kolejną edycję i będę ją obserwował, by zrozumieć, co sprawiło, że tak dobrze, jeśli nie najlepiej funkcjonujący program przechodzi takie zmiany. (…). Przede wszystkim życzę panu Miszczakowi, żeby nie zniszczył tego, co zbudowała Nina. Więc powodzenia! To są szczere życzenia, bo choć nie mam w tym żadnego interesu, muszę przyznać, że Nina Terentiew zbudowała fantastyczną telewizję” – dodał.

Źródło: “Fakt”

REKLAMA