Michał Szpak odchodzi z „The Voice of Poland”?! Ma go zastąpić uczestnik Eurowizji

Michał Szpak, fot. Newseria

Michał Szpak nie będzie jurorem kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”. Ma go zastąpić ulubieniec TVP Rafał Brzozowski, który będzie reprezentował Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji.

Jak podaje serwis internetowy Party.pl, Telewizja Polska podjęła decyzję o „odświeżeniu” składu jurorów. Wypaść z niego miałby właśnie Michał Szpak. Portal WirtualneMedia.pl, ustalił, że zastąpi go Rafał Brzozowski, piosenkarz i reprezentant Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji.

Brzozowski to ulubieniec TVP. Prowadzi m.in. teleturniej „Koło Fortuny”, a także koncerty organizowane przez publicznego nadawcę. W maju będzie reprezentował Polskę z utworem „The Ride” w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, do którego nominowała do stacja prowadzona przez Jacka Kurskiego.

Sam zainteresowany nie potwierdził jednak ustaleń mediów. W rozmowie z portalem Muzyka.interia.pl przyznał, że teraz najważniejsze dla niego jest przygotowywanie się do Eurowizji i do tego czasu wstrzymuje się z komentarzem.

Dotychczas odbyło się 11 edycji programu. W ostatniej edycji „The Voice of Poland” w składzie jury znaleźli się Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz duet Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Źródło: WirtualneMedia.pl