Mąż Ewy Farnej odchodzi z jej zespołu. To koniec pewnego etapu

fot. Instagram / Ewa Farna

Po 12 latach wspólnego koncertowania mąż Ewy Farnej, Martin Chobot odchodzi z zespołu. Wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił powody swojej decyzji.

Ewa Farna i Martin Chobot są razem od ponad 10 lat. W 2017 roku wzięli w tajemnicy przed mediami wzięli ślub, a 2 lata później na świat przyszedł ich syn Artur. Byli parą nie tylko prywatnie, ale też zawodowo – był gitarzystą w zespole piosenkarki.

Teraz Ewa Farna poinformowała, że mąż opuszcza ją po 12 latach wspólnej przygody na scenie. Martin Chobot wydał oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarki. – Ponieważ mój Martin nie ma kont na social mediach, zostawiam tu parę słów od niego dla fanów. Po długim rozważaniu zdecydowałem, że z końcem roku zakończę swoją działalność w zespole. Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi co potrafiłem a on mi to, co najważniejsze – rodzinę. Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć, żeby móc szczerze cieszyć się byciem na scenie. Bardzo dziękuję wszystkim za możliwość grania w zespole oraz za Waszą przychylność – czytamy.

Wokalistka podziękowała mężowi za wspólne lata na scenie: – Za siebie dodaję, że decyzja męża nie zmienia faktu, że będziemy się nadal trzymać razem. Dziękuję za przepiękne wspólne lata na scenie, Kochanie – dodała.

Źródło: Facebook / Ewa Farna