Matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji. Jej syn popełnił samobójstwo

fot. facebook.com/hgssmakarska

Po wypadku polskiego autokaru w Chorwacji, doszło do kolejnej tragedii. W Legionowie, syn jednej z ofiar zdarzenia popełnił samobójstwo. Nie mógł sobie poradzić ze stratą mamy, z która był bardzo związany.

73-letnia Wanda jest jedną z 13 ofiar śmiertelnych wypadku, do którego doszło przed tygodniem nad ranem w Chorwacji, w drodze na pielgrzymkę do Medjugorie. Wraz z kobietą autokarem jechała też jej córka, siostra zakonna. Jej 43-letni syn, który mieszkał z nią został sam w domu. Jak podaje „Super Express”, mężczyzna był bardzo związany z mamą.

Gdy mężczyzna dowiedział się o śmierci mamy, targnął się na własne życie. – Potwierdzam, że doszło do zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł 43-letni mężczyzna – potwierdziła dziennikowi policja w Legionowie. Mieszkańcy przyznają, że ta strata była dla 43-latka ogromnym szokiem.

Mieszkańcy i przyjaciele zorganizowali w internecie zbiórkę pieniędzy, dzięki której mieli pokryć koszty związane z pogrzebem. Celem było zebranie 10 tys. zł, jednak ostatecznie udało się zgromadzić ponad 16 tys. zł. Jak przekonują organizatorzy, „środki, które pozostaną po opłaceniu kosztów pogrzebu będą przekazane na cele dobroczynne (Dom Dziecka, Schronisko dla zwierząt)”.

„Mama Słonecznika zginęła w tragicznym wypadku jadąc na pielgrzymkę – Mariusz dowiedziawszy się o tym postanowił dołączyć do ukochanej mamy… Pieniądze zbieramy po to, aby przekazać rodzinie na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem. Będzie to nasza pomoc w tej ostatniej drodze Słonego” – czytamy w opisie zbiórki założonej przez przyjaciół mężczyzny i mieszkańców Legionowa.

Źródło: zrzutka.pl; wprost.pl